Wyciskarka do soków Cooksense HD 8801

Jest to innowacyjna wyciskarka, która nie ma szczególnie wysokiej ceny a przygotowana jest z doskonałych jakościowo materiałów takich jak ULTEM. Jest całkowicie wolna od bisfenolu.

Wałek oraz inne elementy charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością. ULTEM to innowacyjny materiał, który nie będzie wchodził w reakcję z kwasami z soku i tym samym nie będzie dochodziło do sytuacji, w której jakieś składniki do soku się przedostaną. Dzięki temu, że ultem jest trwały i bardzo twardy może gwarantować odpowiednią wytrzymałość takiej wyciskarki co sprawi, że będzie ona skutecznie pracować również z tymi najtwardszymi materiałami. Wyciskarka ta może więc gwarantować świetną jakość również dlatego, że produkowana jest w Korei, a wiec zagłębiu najlepszych wyciskarek. Wałek w urządzeniu ma unikalną konstrukcję, na której znajdują się dwa liście.

Przyczynia się bowiem to do lepszego wyciskania wszystkich owoców i warzyw. Urządzenie samo będzie zaciągać materiał i dawkować go w misie. To sprawia, że nie dojdzie również do zapchania urządzenia i tym samym będzie to również bezpieczne dla tego sprzętu. Cooksense HD 8801B to urządzenie wyjątkowe, ponieważ w zestawie dołączony będzie także mincer oprócz samego wyciskania będzie można więc przygotować bardzo dobre sorbety owocowe, szatkowane warzywa. Będzie można również kruszyć lud, uzyskiwać homogenizację produktów właśnie dzięki mincerowi. Wydaje się, że takim ważnym elementem będzie także silnik 200W.

parametry wyciskarki Cooksense HDDuża moc sprawia, że wszystkie elementy będą sprawnie obrabiane w takim urządzeniu. Nie będzie żadnego problemu, by urządzenie poradziło sobie także z twardymi warzywami. Jednocześnie urządzenie nie będzie zużywać bardzo dużo prądu. Silnik ma wielką zaletę, ponieważ pracuje wyłącznie z prędkością 47 obrotów na minutę, i tym samym wszystkie cenne składniki soku zostaną zachowane. Dla niektórych ważne będzie również to jak wygląda urządzenie. Ta wyciskarka przygotowana ze stali wygląda rzeczywiście doskonale i można oczekiwać, że będzie dobrze pasować do każdej kuchni. Elementy plastikowe są dodatkowo lakierowane co sprawia, że będą ładniej wyglądać i przez dłuższy czas sprzęt będzie się prezentował bez zarzutu, dlatego na pewno warto na takie urządzenie się zdecydować.

Kategorie: Cooksense HD,

Autor

Daniel Dobrzański

Lekarz medycyny naturalnej.