Ranking wyciskarek CZ II

HUROM HG 2G

Urządzenie Hurom HG 2G to nowoczesne urządzenie klasy premium, które daje nam możliwość przygotowywania doskonałych zdrowych i wartościowych soków z warzyw i owoców. Przy produkcji wyciskarki stosowane są różne standardy bezpieczeństwa. Producent oczywiście unika stosowania bisfenolu, który jest niebezpieczny dla użytkowników. Wprowadzone zostały nowoczesne zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Hurom HG to innowacyjne urządzenie z pionowym wałkiem, które sprzedawane jest w trzech kolorach i można je dopasować do swojej kuchni. W innowacyjnej budowie urządzenia zastosowano jeden wałek oraz dwie dodatkowe łopatki. Dzięki temu ograniczona została liczba wykonywanych obrotów, a to sprawia, że natlenienie soku jest mniejsze a smak lepszy. Wartym uwagi będzie proces czyszczenia sprzętu. Producent przygotował dla nas zestaw akcesoriów, dzięki czemu sprzęt wstępne czyszczenie przeprowadza sam. Mamy 10 lat gwarancji na silnik i dwa lata na inne elementy.

HUROM HF 2G

zalety wyciskarki Hurom HF 2GModel HUROM HF 2G Premium to doskonałe urządzenie, które nadaje się do wyciskania owoców, warzyw oraz traw. W mechanizmie przygotowany jest wałek z łopatką, który będzie zwiększał skuteczność pracy urządzenia z zachowaniem niskich obrotów. Wałek kręci się 40 razy na minutę i razem z łopatkami daje możliwość szybkiego przygotowywania soku. Jednocześnie mała ilość obrotów sprawia, że nie będzie dochodziło do natleniania się soku. Można więc będzie go przez dłuższy czas przechowywać. Przy produkcji sprzętu używano jedynie bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Wyciskarka jest zabezpieczona przez uruchomieniem przypadkowym. Czyszczenie wykonuje się z użyciem dołączonych akcesoriów. Model ma kolorystykę szczotkowanej stali co sprawia, że wygląda nowocześnie. Zastosowany pionowy wałek sprawi, że sprzęt nie zajmuje wiele miejsca.

HUROM HU 700

zalety wyciskarki Hurom HU 700Hurom HU 700 to kolejne doskonałe urządzenie, które sprawi, że szybko można przygotowywać sobie soki zdrowe i smaczne. Urządzenie charakteryzuje się tym, że ma przygotowaną wyjątkową konstrukcję oraz wolnoobrotowy ślimak, który będzie pełnił funkcję zgniatającą oraz wyciskającą. Pionowe ustawienie ślimaka będzie przyspieszać proces wyciskania soków. Trudno znaleźć lepszy sposób na to, by każdego dnia spożywać sobie smaczny sok. Model zapewnia wydajną i wygodną pracę. Radzi sobie doskonale z owocami i warzywami twardymi, które dla zwykłych urządzeń takich jak sokowirówka będą kłopotliwe. Urządzenie jest proste i wygodne w obsłudze, dlatego każdy sobie wygodnie z nim poradzi. Proces przygotowywania soku jest szybki. Podobnie szybko będzie można takie urządzenie wyczyścić. Dlatego nie ma problemów z tym, by regularnie go używać. Dostajemy 10 lat gwarancji na wszystkie elementy urządzenia.


HUROM GD

pozioma wyciskarka Hurom GDWyciskarka do soków Hurom GD to oczywiście idealna alternatywa dla sokowirówek tradycyjnych ale także wyciskarek innego rodzaju. Urządzenie daje nam bardzo wiele możliwości, jest niezawodne i świetnie się sprawdza. Można z użyciem takiego sprzętu przygotowywać sobie pyszne oraz zdrowe soki owocowo-warzywne. Urządzenie ma także dodatkowe nakładki, dlatego będzie można przygotowywać makarony, produkty mielone czy homogenizowane. Wyciskarka posiada wyjątkowo dużą komorę załadunkową, dzięki czemu nie trzeba mocno rozdrabniać składników do przygotowania soku. Tajemnica skuteczności tego sprzętu tkwi w przygotowanym specjalnie mechanizmie ślimakowym, który daje nam możliwość skutecznego wyciskania soku. Warto zauważyć, że wyciskarka będzie wygodna w czasie pracy i odpowiednio bezpieczna, niezależnie od tego co się będzie działo.

Autor

Weronika Piątek

Dermatolog.