Wyciskarka Cooksense HD

To wyjątkowa nowość na naszym rynku. Sprzęt łączy w sobie cechy poziomych i pionowych wyciskarek.

Dzięki pionowej technologii wyciskania praktycznie nie będzie trzeba bawić się w upychanie produktów, ponieważ wałek będzie je sam pociągał dalej i tym samym sprzęt będzie cały czas pracował. Przygotowany jest także korpus do homogenizacji, który będzie gwarantował lepszą funkcjonalność całego urządzenia. Dzięki temu dodatkowemu korpusami mamy możliwość przygotowywania zdrowych składników takich jak sałatki, sosy, sorbety czy inne pokarmy dla dzieci i niemowląt. Sprzęt poradzi sobie także z przygotowaniem masła orzechowego. Wszystkie dania, które będą przygotowywane w tej wyciskarce mogą zachowywać świeże kolory i naturalną formę.

Urządzenie zostało wyposażone w silnik, który ma moc 200 W i dlatego sprawdzi się bardzo dobrze w pracy z różnymi materiałami gwarantując nam odpowiednią wydajność. Producent w czasie przygotowania postarał się o wykorzystywanie jedynie dobrych jakościowo materiałów. To sprawia, że sprzęt jest wydajny i cichy. Sito oraz wałek zbudowane zostały z tworzywa o nazwie ULTEM, które służy między innymi do przygotowywania dobrych narzędzi chirurgicznych. Jest to surowiec, który cieszy się doskonałą wytrzymałością i dlatego urządzenie będzie bardzo odporne na wszelkie różne uszkodzenia mechaniczne.

działanie wyciskarki Cooksense HDNiezależnie od twardości produktów do przerobienia ULTEM sobie z nimi poradzi. Urządzenie wykonywać będzie tylko 47 obrotów na minutę, a to oczywiście sprawia, że sok będzie bardziej wartościowy i zachowa najwyższą jakość. Sok uzyskiwany z tej wyciskarki charakteryzuje się tym, że ma małą ilość piany. Sprzęt przekładni mechanicznej pracuje na przełożeniu 1:37, dlatego siła miażdżenia owoców jest rzeczywiście ogromna. Najważniejsze cechy wyciskarki Cooksense: - doskonałe wykonanie i świetny wygląd - elementy wykonane z ULTEMU - korpus do homogenizacji - silnik o mocy 200 W - przełożenie mechaniczne 1:37 - niewielki rozmiar do każdej kuchni - łatwość czyszczenia - brak bisfenolu w czasie produkcji urządzenia - instrukcja w języku polskim Serwis i części zamienne – w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi firma zapewnia również doskonałą obsługę serwisu w zakresie napraw gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych, dlatego, jeśli tylko coś się wydarzy sprzęt będzie można naprawić.

Kategorie: Cooksense HD,

Autor

Weronika Piątek

Dermatolog.