Ranking wyciskarek CZ I

Rynek wyciskarek do soków cały czas w naszym kraju się rozwija. Mamy obecnie szeroki wybór takich urządzeń. To zaś sprawia, że coraz trudniej wybrać jeden sprzęt, który spełni oczekiwania.

Cena nie będzie wyznaczać jakości, ponieważ wśród tych drogich sprzętów pojawią się także takie marne i dlatego trzeba się zastanowić dobrze nad zakupem. Zanim go dokonamy warto sprawdzić opinie o urządzeniach oraz to jak są one oceniane przez specjalistów

Kuvings BIG MOUTH B6000

Wyciskarka do soków Kuvings Big Mouth B6000 to na pewno jedna z takich ciekawych propozycji. Urządzenie jest starannie przygotowane tak, że czas przygotowania soku jest minimalizowany. Ze względu na doskonałe parametry techniczne sprzęt będzie gwarantował na świetną wydajność oraz będzie odpowiednio trwały. W czasie pracy wykorzystywane materiały nie będą się odkształcać. Urządzenie jest odpowiednio wytrzymałe, nie będzie się zarysowywać ani nie podlega działaniu wilgoci. Dodatkowo jest odpowiednio zabezpieczone przez blokadę silnika. Dzięki temu w momencie przegrzania silnik od razu się wyłączy. Może działać przez około pół godziny bez przerwy. Wyciskarka umożliwia nam przygotowywanie ziół do mielenia i dodawanie ich do soków. Elementy są sprawnie przygotowane, łatwe do zamontowania oraz wygodne w czasie użytkowania.

HUROM HH 2G

ocena wyciskarki Hurom HH2GHUROM HH 2G to w tej chwili jedno z nowocześniejszych urządzeń na rynku o charakterze pionowym z zastosowanym pojedynczym wałkiem ślimakowym, który dodatkowo ma zastosowane dwie łopatki. Mechanizm ten będzie gwarantował większą wydajność urządzenia i da możliwość pozyskiwania większej ilości cennego soku z takiej samej ilości warzyw co wcześniej. Oprócz tego, że soku będzie więcej to dodatkowo te dwie łopatki są takim elementem, który sprawi, że uda się nam pozyskiwać sok szybciej. Pomimo prędkości, która będzie zmniejszona można oczekiwać, że skuteczniej da się wyciskać owoce dzięki wałkom. Wśród innowacyjnych rozwiązań jest także specjalne sito, które daje możliwość lepiej ograniczyć przepływ pulpy.

Angel Juicer 8500s

Wyciskarka Angel Juicer Angel Juicer 8500S to prawdopodobnie jedno z lepszych urządzeń na rynku, które przygotowywane jest z doskonałych materiałów. Wykonywane z tym urządzeniem soki maja wszystkie cenne składniki, które mogą być tracone w zwykłych sokowirówkach. Produkt wykonywany był z dobrej jakości stali i dlatego charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością. Stal używana do tego produktu stosowana jest przy produkcji narzędzi chirurgicznych. Konstrukcja oraz części są trwałe, dlatego nawet przez wiele lat urządzenie będzie pracowało bez zarzutu. Zamontowany jest tam silnik o mocy 180W, dlatego urządzenie poradzi sobie skutecznie nawet z twardymi produktami. Nie będzie problemem sprawnie pozyskiwać sok z traw czy liści. Praca wyciskarki jest wydajna i szybka.

Autor

Daniel Dobrzański

Lekarz medycyny naturalnej.